change language: فا | En
ورود به پنل همکاران

Follow Us:

درباره شرکت

خانه درباره شرکت

Who-We-Are

ما که هستیم ؟

 شرکت خصوصی منسجم و بزرگ در منطقه مرکزی واقع در شهرستان خمین  که  به یاری خداوند تولید خود را در سال 1386 آغاز نمودیم. در زمینه تولید انواع شمش فولاد ساختمانی و صنعتی و ریخته گری قطعات فولادی و چدنی فعالیت می کنیم. از خصوصیات بارز و متمایز شرکت تولید محصولات در سطح بالای کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی و نیروی انسانی با انگیزه و حرفه ای می باشد.

Mission

ماموریت ما

تولید انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی ،یا استفاده از فناوری های نوین، سرمایه های انسانی توانمند و با رعایت الزامات زیست محیطی ، در جهت خلق ارزش افزوده برای ذی نفعان و توسعه اقتصادی و صنعتی  منطقه و کشور.

Our Vision

چشم انداز

یکی از بهترین شرکت های فولادی یکپارچه در کشور با توانایی تولید:

200 هزار تن شمش فولاد CCM (بیلت).

5 هزار تن قطعات چدنی و فولادی.

150 هزار تن محصولات نوردی.

شرکت ذوب بریس

تولید کننده انواع شمش فولادی و قالب فلزی
و متعلقات بیلت ریزی

Blue-Separator-Line-Image

ما بیش از 10 سال تجربه عملی داشته ایم

شرکت ذوب بریس (سهامی خاص)، به یاری خداوند متعال و همت بلند متخصصین داخلی این مرز وبوم، در زمینی به مساحت شصت هزار متر مربع تاسیس و تولید آزمایشی خود را در سال 1386 آغاز نمود.

این شرکت، پس از چهار سال تلاش و تولید بی وقفه، توانست موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردد. همچنین، در سال 1390 با نصب ماشین آلات خط ریخته گری پیوسته (ccm ) با تولید شمش فولادی ، گام کوچکی در جهت خودکفایی کشور برداشته شد.
شرکت ذوب بریس در حال حاضر دارای 2 دو دستگاه کوره القایی 10 تن 6 مگا وات و دو دستگاه کوره 8 تن 2.2 مگا وات همگی ساخت شرکت اتو یونکر کشور آلمان می باشد.

ظرفیت تولید اسمی کار خانه 70000 تن در سال عنوان شده و محصولات تولیدی کارخانه، شمش فولادی 3SP/4SP/5SP استاندارد، از طریق ریخته گری پیوسته در اندازه های 100×100 میلی متر و 125×125 میلی متر مربع از طول 6 متر تا 12 متر است.
علاوه بر تولید شمش های استاندارد این شرکت قادر به تولید هر نوع قطعه ریخته گری تا وزن 18 تن بر اساس سفارش مشتری می باشد.

ارزش های اصلی ما

جذب رضایت مشتری

Blue-Separator-Line-Image

کیفیت محصولات

ظرفیت تولید اسمی کارخانه 70000 تن در سال عنوان شده و محصولات تولیدی کارخانه، شمش فولادی (بیلت) و  ریخته گری قطعات فولادی و چدنی می باشد.

Strategy

برنامه ریزی و استراتژی

علاوه بر تولید شمش های استاندارد این شرکت قادر به تولید هر نوع قطعه ریخته گری تا وزن 18 تن بر اساس سفارش مشتری می باشد.

Clients

رضایت مشتری

در راستای دستیابی به رضایت مشتریان و بهبود مستمر سطح کیفیت محصولات خود اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 نموده است .

همکاران ما

به لطف خداوند مهربان و با تلاش دلسوزانه مدیران مجموعه اکنون تعداد 160 نفر در این کارخانه کار می کنند که تقریبا 85 درصد از ساکنین بومی همین منطقه هستند.