change language: فا | En
ورود به پنل همکاران

Follow Us:

درباره شرکت

خانه درباره شرکت

Who-We-Are

ما که هستیم ؟

شرکت ذوب بریس، به یاری خداوند متعال و همت بلند متخصصین داخلی این مرز وبوم، در زمینی به مساحت شصت هزار متر مربع تولید آزمایشی خود را در سال 1386 آغاز نمود.

Mission

ماموریت ما

آموزش و تعلیم نیروی کار بومی منطقه که نه تنها به خوبی پرورش یافته اند بلکه به جرات می توان گفت که در ردیف بهترین نیروها در این صنعت بشمار می آیند.

Our Vision

دیدگاه ما

بالا بردن ظرفیت تولید تا 250 هزار تن و تولید شمش فولادی با مقطع 150×150 میلی متر مربع به طول 12 متر، افق نه چندان دور شرکت ذوب بریس میباشد.

شرکت ذوب بریس

تولید کننده انواع شمش فولادی و قالب فلزی
و متعلقات بیلت ریزی

Blue-Separator-Line-Image

ما بیش از 10 سال تجربه عملی داشته ایم

شرکت ذوب بریس (سهامی خاص)، به یاری خداوند متعال و همت بلند متخصصین داخلی این مرز وبوم، در زمینی به مساحت شصت هزار متر مربع تاسیس و تولید آزمایشی خود را در سال 1386 آغاز نمود.

این شرکت، پس از چهار سال تلاش و تولید بی وقفه، توانست موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردد. همچنین، در سال 1390 با نصب ماشین آلات خط ریخته گری پیوسته (ccm ) با تولید شمش فولادی ، گام کوچکی در جهت خودکفایی کشور برداشته شد.
شرکت ذوب بریس در حال حاضر دارای 2 دو دستگاه کوره القایی 10 تن 6 مگا وات و دو دستگاه کوره 8 تن 2.2 مگا وات همگی ساخت شرکت اتو یونکر کشور آلمان می باشد.

ظرفیت تولید اسمی کار خانه 60000 تن در سال عنوان شده و محصولات تولیدی کارخانه، شمش فولادی 3SP/4SP/5SP استاندارد، از طریق ریخته گری پیوسته در اندازه های 100×100 میلی متر و 125×125 میلی متر مربع از طول 6 متر تا 12 متر است.
علاوه بر تولید شمش های استاندارد این شرکت قادر به تولید هر نوع قطعه ریخته گری تا وزن 18 تن بر اساس سفارش مشتری می باشد.

ارزش های اصلی ما

جذب رضایت مشتری

Blue-Separator-Line-Image

کیفیت محصولات

ظرفیت تولید اسمی کار خانه 60000 تن در سال عنوان شده و محصولات تولیدی کارخانه، شمش فولادی استاندارد می باشد.

Strategy

برنامه ریزی و استراتژی

علاوه بر تولید شمش های استاندارد این شرکت قادر به تولید هر نوع قطعه ریخته گری تا وزن 18 تن بر اساس سفارش مشتری می باشد.

Clients

رضایت مشتری

در راستای دستیابی به رضایت مشتریان و بهبود مستمر سطح کیفیت محصولات خود اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 نموده است .

همکاران ما

به لطف خداوند مهربان و با تلاش دلسوزانه مدیران مجموعه اکنون تعداد ۱۴۱ نفر در این کارخانه کار می کنند که تقریبا همگی از اهالی بومی همین منطقه هستند.